Za to ja jestem najszczęśliwszą osobą

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Za to ja jestem najszczęśliwszą osobą

Z drugiej strony podglądani mają szansę zaprezentować światu siebie, swoje poglądy i osobowość. Godzic uważa - analizując fenomen programów typu reality show, że ludzie mają naturalną skłonność do podglądania innych. Często można jednak trafić na młodych ludzi, którzy nie mają nic konkretnego do przekazania.

Słabe oświetlenie, nie najlepsza jakość dźwięku i „gwiazda programu”, która z nadzieją, że uwiedzie publiczność wymachuje kolejnymi metkami. Ich autorzy prezentują swoje cudeńka upolowane na ostatnim shoppingu. Od pewnego czasu na popularny Youtubie pojawiają się filmy z cyklu „zakupowy haul”.

Moda ta jednak ewoluowała i dziś możemy poznawać coraz bardziej popularne pochodne tutoriali. Każdy „nauczyciel” prezentował to, w czym czuł się dobry. W sieci każdy może być gwiazdą i znaleźć oddaną grupę odbiorców.

Ta decyzja wzbudziła oczywiście kolejne dyskusje wśród bioetyków i podzieliła środowisko na dwie grupy. Gdy będzie jednak za trudne, może to zadziałać w drugą stronę i ucierpi wtedy jego ego, jeśli akurat nie będzie w stanie Ci pomóc. Gdy będzie za łatwe, np.: zapytasz go, czy mógłby wyrzucić papierek do kosza, to będzie zawiedziony, że go nie doceniasz.

Za to ja jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Obiecałam sobie nigdy już tego nie zrobić. Typ takiego dżentelmena, który zawsze kobietę przepuszcza w drzwiach.

Marian był dla mnie po prostu zwierzchnikiem. To także ma swoje konsekwencje we wspólnym życiu dwojga ludzi, w ich planach na przyszłość. Często są to już ojcowie, którzy mają za sobą poważne związki.

Również, a może - przede wszystkim - seksualne. Nikt w jej wieku nie był w stanie jej tego dać.

Top